The Look Of The Year, Miss World Poland, Miss Polonia

Jesteśmy licencjonowanym, regionalnym organizatorem najstarszego konkursu MISS POLONIA, największego konkursu piękności na świecie MISS WORLD POLAND oraz najbardziej prestiżowego konkursu modellingowego na świecie
THE LOOK OF THE YEAR .

Konkurs Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. W ciągu 87 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 38 Polek. Laureatki konkursu uczestnicząc w wielu zagranicznych konkursach, takich jak: Miss Universe, Miss World, Miss International, Miss Earth, Miss Intercontiental przywiozły do kraju łącznie 68 trofeów i sukcesów.

Konkurs Miss World Poland to bezpośrednie, krajowe eliminacje do konkursu Miss Świata. Wybory Miss World to największy konkurs piękności na świecie, organizowany jest od 1951 roku i biorą w nim udział reprezentantki ponad 100 krajów. Głównym przesłaniem konkursu Miss World jest „piękno z misją”.

Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen . Laureaci polskiej edycji konkursu pracują dla największych międzynarodowych agencji magazynów czy projektantów: Calvin Klein,KENZO, Dolce&Gabbana i wielu innych.
W eliminacjach i castingach biorą udział modelki i modele.  Zwycięzcy polskiej edycji reprezentują nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR we Włoszech.

Prestiżowe konkursy są  organizowane w formie show, w klimacie fashion/galmour. Na gali uczestnicy prezentują się w kolekcjach renomowanych   marek oraz  znanych projektantów mody.

Twoja firma może tworzyć z nami to wydarzenie.
Zapraszamy do współpracy.