O nas Poznaj nasza firmę

Firma Prestige powstała w roku 1999 z inicjatywy Edyty Dwornik. Lata pracy pozwoliły nam nabyć duże doświadczenie, które wykorzystujemy w naszych działaniach.

Zajmujemy się organizowaniem  gali, bankietów, spotkań towarzysko-biznesowych w otoczeniu sztuki, mody, konkursów piękności w formie show na poziomie światowym. Nasze realizacje i wieloletnia organizacja to: konkursy Miss Polonia Bielsko-Biała oraz The Look Of The Year Bielsko Biała.
Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji i reżyserii pokazów mody.
Działamy kompleksowo.

Profilem działalności firmy jest także agencja modelek/modeli i hostess. Współpracujemy z wieloma cenionymi modelkami/modelami, markami i projektantami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży mody.

Wyróżnia nas tworzenie niekonwencjonalnych koncepcji scenariuszy, nietuzinkowych rozwiązań event marketingu i sposobów dotarcia do Twoich klientów. Podczas organizowanych przez nas wydarzeń, firma ma możliwość bezpośrednio promować swoją markę oraz nawiązywać współprace z przyszłymi partnerami biznesowymi. Istotą jest rozbudowywanie sieci kontaktów opotencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców.
 
Naszym celem jest zadowolenie klientów, z którymi współpracujemy. Poznajnas bliżej i skorzystaj z wiedzy, którą już mamy.