about

The Look Of The Year Bielsko-Biała 2019

Data dodania: 06.06.2019

Tegoroczna gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2019 Bielsko-Biała odbyłasię w Amici Restaurant & Bistro w Bielsku-Białej. Kandydatkizaprezentowały się w kolekcji Natashy Pavluchenko kolczykachkolczykach Kleo Sutash, butach Deichmann,strojach kąpielowych Lorin natomiast kandydaciw projektach Kordiana Mędrali i garniturach marki Mankiet z zegarkami i muszkami firmy Niwatch. Laureaci konkursu regionalnego trafią do półfinału ogólnopolskiej edycji The Look Of The Year 2019.


W tej edycji wzięło udział 8 kandydatek od 15-22 lat , 7 kandydatów od 15 -22 lat. Uczestnicy są głównie z Bielska i z okolic.


Konkurs The Look Of The Year to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen. Laureaci polskiej edycji konkursu dobrze sobie radzą w świecie mody pracując dla największych międzynarodowych agencji magazynów czy projektantów: Calvin Klein,KENZO, Dolce&Gabbana i wielu innych.

W eliminacjach i castingach biorą udział modelki i modele. Zwycięzcy polskiej edycji reprezentują kraj w światowym konkursie The Look Of The Year we Włoszech.

THE LOOK OF THE YEAR BIELSKO-BIAŁA WYNIKI

W tegorocznej edycji konkursu The Look of The Year w Bielsku-Białej pierwsze miejsce zajęła Karina Bizoń i Jakub Strządała.

The Look Of The Year Publiczności 2019 wywalczyli Elena Naperotti i Mateusz Antosik.

The Look Of THe Year The Best Of Poland 2019 przypadło Sandrze Badurze i Mateuszowi Kulczyckiemu.

Sesję zdjęciową od Natashy Pavluchengo wygrała Nadia Kowalska.

Maniewski wytypował do współpracy Sandre Badurę i Mateusza Antosika,

Dzikie karty, które uprawniają Uczestnikowi do udziału w kolejnej eliminacji do półfinału trafiłī do : Adama Gołkowskiego, Krzysztofa Plewni, Mateusza Antosik, Eleny Naperotti, Nadii Kowalskiej, Sandrze Badura, Karolinie Suchanek i Karolinie Żurek.

Organizator AM Prestige. Edyta Dwornik

Wstępny termin półfinały 29.06. , finał 07.09. - Łódź