about

Piękno Pomaga

Data dodania: 05.12.2017

W restauracji Sicilia Agencja Mody Prestige zorganizowała wraz z modelkami i modelami wspaniały event, gdzie spotkaliśmy się aby zobaczyć przepiękny kalendarz oraz pokazy mody aż czterech marek : Miniu, O-Men, D&E Fashion oraz Kartes. Wydarzenie miało charakter charytatywny – głównym jego celem jest zakup nowego elektrycznego wózka dla chorego Łukasza poprzez zbiórkę środków finansowych.

Cała kwota z sprzedaży kalendarza będzie przeznaczona dla Łukasza. Chłopak ma 14 lat, mieszka w malutkim domku w Górkach Wielkich, choruję na rdzeniowy zanik mięśni. 2 lata temu jeszcze chodził , dzisiaj już nie jest w stanie samodzielnie jeździć normalnym wózkiem przez postęp choroby stąd chęć zakupu elektrycznego , dzięki któremu będzie mógł wychodzić z domu i choć trochę poczuć się jak inne dzieci.
Koszt takiego wózka to około 15 tys zł.

Głównym orgrnzatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Bielskich Motocyklistów- jest to grupa pasjonatów zrzeszająca motocyklistów na Podbeskidziu. W sezonie organizują imprezy, eventy i wyjazdy motocyklowe, spędzają wspólnie czas dobrze się bawiąc i edukując młodsze pokolenie np tworząc grupę Enduro dzieciaków. Działają także społecznie – w wolnym czasie chcą pomagać i budzić zainteresowanie wśród młodzieży organizując różne akcje charytatywne czy zbiórki. Ich patronatem objęty jest specjalny ośrodek szkolno wychowawczy gdzie co roku organizujemy dziec dziecka , mikołajki czy cotygodniowe zajęcia rekonstrukcji zabytkowych motocykli.

http://allegro.pl/show_item.php?item=7076225917